problemi za bijele

Šok za Hajduk! Dominik Prpić se ozlijedio, sudac tražio i nosila

Dominik Prpić (Foto: Josip Bandić/Cropix)

Nogometaši Hrvatske do 21 godine ugostili su vršnjake Grčke u kvalifikacijama za Euro. Rezultat na poluvremenu bio je 2:2.

Hrvatska je vodila sve do 45. minute, no primila je čak dva gola u sudačkoj nadoknadi, a to nije bio jedini problem za izbornika Ivicu Olića.

Pred kraj poluvremena Dominik Prpić samo je pao na travnjak i pokazao klupi da više ne može. Sudac je čak tražio i nosila za igrača Hajduka, no stoper mladih Vatrenih uspio je bez pomoći izići iz igre.

Pred Prpićem i Hajdukom je Slaven Belupo u nedjelju, i to baš na istom travnjaku u Koprivnici.

Čim je izišao, nastali su ogromni problemi u obrani Hrvatske i primili smo nevjerojatna dva gola. Baš veliki peh za mlade igrače Hrvatske.

Bruno Durdov Dva Hrvata na listi najvećih svjetskih talenata: Listu predvodi čudesni Španjolac divider

Benfica Potres u portugalskom nogometu: Velikanu prijeti drakonska kazna! divider

Barcelona Barcelona stiže u Zagreb! Na spektakl Lige prvaka možete potpuno besplatno divider