Nogomet
SPORTOVI
Nogomet
Pokazao kako se to radi

Klasa je vječna: Pogledajte kako je već sredovječni Maradona trpao slobodnjake

Maradona je i s 50 godina imao sjajan udarac.

gol expired (Foto: DNEVNIK.hr)

Diego Maradona se nakon karijere manje ili više uspješno bavio trenerskim poslom, a najveći je dobio 2008. kada je postao izbornik Argentine.

Svoju Argentinu Maradona je vodio na Svjetskom prvenstvu 2010. u Južnoafričkoj Republici. Počeli su s četiri pobjede u prve četiri utakmice i stigli do četvrtfinala, gdje je prejaka bila tada zahuktala Njemačka, koja ih je ispratila kući s 4:0.

Maradona je, kao i uvijek, privlačio puno pozornosti svojim izborničkim stilom. Ratovao je s medijima, širili su se videi kako puši kubansku cigaru dok vodi treninge, a pokazao je i nogometno umijeće.

gol expired Ibrahimović: "Maradona je živ", objava je skupila tri milijuna lajkova divider

Isplivao je video iz tog doba kako Maradona, kojem je tada bilo 50 godina, puca slobodnjake. Nekoliko je puta doista sjajno pogodio i potvrdio onu staru da je klasa vječna.

Maradona je tada bio još uvijek vrlo pokretljiv, za razliku od proteklih nekoliko godina kada se vidno otežano kretao...

Još brže do sportskih vijesti i prijenosa. Preuzmi
DNEVNIK.hr aplikaciju

Nastavi čitati
divider

Još vijesti
divider

Prati nas na Instagramu!
Veliki derbi Hajduka i Dinama ponovo su obilježile baklje i pirotehnika. 😐

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Može li Bjelica izvesti Dinamo iz krize? 🤔

📸: Ante Cizmic / CROPIX
Ostao je još samo Joškov džemper... ⚽

Hvala vam što ste dio zajednice koja ponosno ističe poruku: I MI POMAŽEMO KAMENČIĆIMA! ❤
Najnovije pojačanje UPU ekipe i ozbiljni fantazista - Stipe. ❤️

Evo i njegovih par fotografija s posljednja dva snimanja pa da tako najavimo večerašnju derbi epizodu koju možete pratiti od 21:00 na našem portalu. 🎬

Bokin džemper u kojem Stipe dominira na fotografijama je razgrabljen tijekom ovog vikenda. Ostalo je još samo nekoliko primjeraka Joškovog džempera. Pa bacite oko na link u storyju. 😍