EH, DA JE TU JOŠ I ORŠA

Petković i Oršić ispred Dinamovih legendi: Bjelici je njegov Dinamo najsjajniji u povijesti

Bruno Petković i Mislav Oršić na vrhu.

Bruno Petković i Mislav Oršić (Foto: Goran Mehkek/Cropix)

Postigavši drugi pogodak za Dinamo u gostujućoj, 2-0 pobjedi u Salzburgu, Bruno Petković je dostigao Mislava Oršića na ljestvici najboljih strijelaca Modrih u europskim natjecanjima.

Obojica sada imaju po 28 golova u europskim natjecanjima.

Petković je ušao u igru u 78. minuti i šest minuta kasnije zabio za 2-0 i potvrdu velike pobjede zagrebačkog sastava.

Slaven Zambata i Igor Cvitanović su na 15 golova, dok su po 13 pogodaka zabili Arijan Ademi, Sammir i Hilal Soudani.

"Odličan je osjećaj, ali primarna su tri boda. Ova tri boda su veliki vjetar u leđa'', kazao je Petković nakon utakmice.

"Nikada nisam bio tip koji previše gleda statistiku i obazire se na takve stvari. Drago mi je da mogu pomoći, lijepo je zabiti gol, ali uvijek sam bio isti igrač i uvijek ću biti tip osobe koji će preferirati tri boda'', poručio je Petković.

Nenad Bjelica se nakon susreta osvrnuo na Petkovićev, ali i Oršićev doseg. Oba su stugli u njegovoj eri u Dinamu.

"Velika mi je čast što sam mogao trenirati njih dvojicu, oni su ispisali Dinamovu povijest. Oni su sudionici najsjajnijeg Dinama u povijesti'', kazao je nakon utakmice Nenad Bjelica.

Dinamo slavio u Salzburgu. Što kažete?

Ukupno glasova:

Martin Baturina FOTO Baturina se oglasio nakon pobjede, brzo mu je stigla i poruka od Modrića divider

Dinamovci nakon pobjede protiv Salzburga VIDEO Ovako je srpski komentator proživio Dinamove golove: Iziritirao je čak i sunarodnjake divider

Dinamova zastava Zajec objavio fotografiju koja sve govori: Na njoj je čovjek kojeg su mnogi i zaboravili divider

RB Salzburg - Dinamo Susjedi oduševljeni: "Vreća za Bayern, ne i za ostale. Razbili su Salzburg, a Bjelica ima samo jednu želju" divider

Martin Baturina zabio gol Monacu VIDEO Pogledajte ponoćnu objavu Dinama: Napisali samo kraticu, ali sve je nasmijao Baturina divider