Zvijezda ostala na klupi

Trener PSV-a pravdao se novinarima zbog Perišića: "Zaslužio je igrati, to je moja odluka"

Ivan Perišić dobio je priliku na desnom krilu PSV-a ispred Yohana Bakayoka.

Ivan Perišić (Foto: Vojko Bašić/Cropix)

PSV je u susretu sedmog kola Eredvisie slavio kod Willema II rezultatom 0:2, a u dresu aktualnog prvaka debitirao je Ivan Perišić.

Hrvatski nogometni reprezentativac dobio je priliku u početnom sastavu, već u 5. minuti je izigrao protivničku obranu i doveo suigrače u priliku, a u 13. minuti njegov udarac prohujao je tik uz vratnicu.

Ipak mnogi su ostali začuđeni potezom trenera Petera Bosza, koji je Perišiću dao priliku od prve minute na desnom krilu, a ne lijevom, na kojem smo ga navikli gledati, i to umjesto Johana Bakayoka, koji vrijedi 45 milijuna eura.

"Gledate što vam treba da pobijedite utakmicu, a i gledate kako igrači rade. Ricardo Pepi je zaslužio igrati, a i Ivan je zaslužio. Želim vidjeti Perišića. Nisam razgovarao s Perišićem o njegovoj omiljenoj poziciji, koristit ću ga tamo gdje mi zatreba. To nije izbor protiv Johana, to je izbor za Ivana", kazao je Bosz pa otkrio ima li to veze s nadolazećom utakmicom Lige prvaka protiv Sportinga iz Lisabona.

"Ne, želim pobijediti. To je uvijek najvažnija stvar, ovo je moja odluka", zaključio je Bosz u razgovoru za ESPN prije utakmice.

Nenad Bjelica FOTO Dinamo oduševio navijače ponoćnom objavom za Bjelicu: Napisali samo tri triječi divider

Nenad Bjelica i Bruno Petković VIDEO Pogledajte kako je Petković izbacio trojicu igrača: Nakon ovog poteza zatresla se mreža Lokosa divider

Monaco - Montpeiller Dinamov protivnik u Ligi prvaka slavio pogotkom u 98. minuti divider

Prati nas na Instagramu!
Na povratku Bjelice na Maksimir, pukla je petarda... ⚽️
GOOOL! Dašak nade za Lokose, zabio je Dinamov talent na posudbi.

GOOOL! Dinamo vodi 3:0, zabio je Ademiiii!

Nažalost, Cutelaba je bio bolji... 🤝

Erslan je izgubio podijeljenom odlukom sudaca. Samo se nadamo da je lijevo koljeno okej. 💪