Trenutak genijalnosti

VIDEO Pogledajte kako je Petković izbacio trojicu igrača: Nakon ovog poteza zatresla se mreža Lokosa

Nenad Bjelica je debitirao pobjedom protiv Lokomotive u povratničkom debiju na klupu Dinama.

Nenad Bjelica i Bruno Petković (Foto: Goran Mehkek/Cropix)

Dinamo je petardom ispratio Lokomotivu (5:1) s Maksimira u sklopu osmog kola SuperSport HNL-a, a posebno raspoložen je bio Bruno Petković.

U 34. minuti zabio je fantastičan pogodak iz slobodnog udarca za 2:0 na semaforu, a onda je u 51. minuti sjajno asistirao kapetanu Arijanu Ademiju. Propustio je loptu kroz noge izbacivši trojicu igrača i doveo Ademija u sjajnu gol-priliku.

Zvonimir Šubarić je skinuo prvi udarac, ali kod drugog udarca baš ništa nije mogao. Ademi je zatresao mrežu za visokih 3:0, a do kraja susreta vidjeli smo još dva pogotka u mreži Lokosa.

Sjajan potez Brune Petkovića možete vidjeti OVDJE.

Renato Moicano i Benoit Saint Denis VIDEO Sjajnu parišku UFC priredbu završio krvavi rat, Ivan Erslan poražen u svom debiju divider

Nenad Bjelica Bjelica nakon petarde u povratničkom debiju: "Boljela me glava dva dana jer nisam znao koga staviti" divider

Dinamo slavi pogodak protiv Lokomotive Bjelici je laknulo, Baturina i Petković odmah živnuli: Monaco će dati pravi odgovor, ali... divider

Prati nas na Instagramu!
Na povratku Bjelice na Maksimir, pukla je petarda... ⚽️
GOOOL! Dašak nade za Lokose, zabio je Dinamov talent na posudbi.

GOOOL! Dinamo vodi 3:0, zabio je Ademiiii!

Nažalost, Cutelaba je bio bolji... 🤝

Erslan je izgubio podijeljenom odlukom sudaca. Samo se nadamo da je lijevo koljeno okej. 💪