Krenuo od prve minute

VIDEO Perišić debitirao za novi klub: Izigrao protivnika, pa skoro zabio prvi gol

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić je dobio prve minute u dresu PSV-a.

Ivan Perišić (Foto: Ante Čizmić/Cropix)

Ivan Perišić je debitirao za PSV! U susretu sedmog kola Eredvisie dobio je priliku od prve minute protiv Willema II i vrlo brzo pokazao koliko je opasan!

Nakon što je epizoda u Hajduku neslavno okončana, Perišić je odlučio raskinuti ugovor i potražiti novi izazov u karijeri. Odlučio se za dolazak u nizozemski nogomet, te potpis za velikana!

Makar neki nisu pretjerano oduševljeni njegovim dolaskom u PSV, Perišić je nakon samo pet minuta doveo suigrače u izglednu priliku za pogodak, ali to nisu najbolje iskoristili.

U 13. minuti Perišić je zamalo stigao do prvijenca, ali je njegov udarac lijevom nogom prohujao tik uz vratnicu. Perišić je igrao do 65. minute susreta, a onda je umjesto njega ušao Bakayoko, a utakmica je završila pobjedom PSV-a (0:2).

Veliku priliku Ivana Perišića možete vidjeti OVDJE.

Joško Gvardiol i Pep Guardiola Guardiola spustio Vatrenog na zemlju: "Bio je jako dobar, ali u jednom aspektu ima problema" divider

Ukazivanje pomoći Isaacu Soletu VIDEO Utakmica nije ni počela, a hitna je morala u teren: Igrač nakon strašnog udarca ostao nepomično ležati divider

Fabian Caballero Iznenada preminuo bivši napadač Arsenala: Pozlilo mu na utakmici divider

Prati nas na Instagramu!
Na povratku Bjelice na Maksimir, pukla je petarda... ⚽️
GOOOL! Dašak nade za Lokose, zabio je Dinamov talent na posudbi.

GOOOL! Dinamo vodi 3:0, zabio je Ademiiii!

Nažalost, Cutelaba je bio bolji... 🤝

Erslan je izgubio podijeljenom odlukom sudaca. Samo se nadamo da je lijevo koljeno okej. 💪