grbić slavio

Niko Kovač pobijedio Lovru Majera: PSG se spasio od poraza u 91. minuti

PSG vodi s 46 bodova, 13 više od Nice i Marseillea.

U dvoboju 19. kola Francuske lige Lorient i PSG su odigrali 1:1.

Parižani su se poraza spasili golom Icardia u sudačkoj nadoknadi. PSG je i dalje bez Neymara i Mbappea, a drugo poluvrijeme je odigrao Sergio Ramos, koji je u završnici dobio crveni karton.

gol expired Prvak pao četvrti put zaredom u La Ligi: Ovo mu se nije dogodilo od prve Cholove utakmice divider

Lille je s 3-2 nadigrao u gostima Bordeaux, koji je dvaput vodio, a ipak izgubio. Ivo Grbić je bio na vratima Lillea, dok je Domagoj Bradarić ostao na klupi.

Monacoje u derbiju svladao Rennes s 2:1. Gosti su poveli golom Terriera (16pen), ali je Monaco Nike kovača uspio preokrenuti pogocima Ben Yeddera (35) i Vollanda (72). Lovro Majer je izašao iz igre kod gostiju u 63. minuti.

gol expired VIDEO Vlašić asistirao u porazu West Hama, Liverpool slavio u ludnici protiv Leicestera, a Kovačić igrao u pobjedi Chelsea divider

Marseille je kod kuće odigrao 1:1 s Reimsom, a poraza se spasio golom Payeta iz pebaola u 98. minuti. Duje Ćaleta Car je izašao iz igre u sudačkoj nadoknadi.