Kriza prvaka

Prvak pao četvrti put zaredom u La Ligi: Ovo mu se nije dogodilo od prve Cholove utakmice

Za gradskim rivalom sad kasne čak 14 bodova, što je najveća razlika od prve Simeoneove utakmice na klupi Ateltica još 2012. godine.

U zaostaloj utakmici 9. kola španjolske La Lige Granada je na svom terenu iznenadila Atletico Madrid s 2-1, pa je prvak sve dalje od obrane titule.

Atletico je poveo već u 2. minuti golom Joaoa Felixa, no Granada je poravnala pogotkom Darwina Machisa (17). Pobjednički gol za Granadu postigao je Jorge Molina u 61. minuti susreta, a momčad Diega Simeonea nije smogla snage izjednačiti.

Šime Vrsaljko je izvan sastava zbog ozljede glave.

Granada je sada 12. s 22 boda, a Atletico je ostao peti s 29 bodova čak 14 manje od Reala, koji večeras gostuje u Bilbaou.