Na gostovanju u Engleskoj

Navijač Bayerna šmrkao nešto usred TV prijenosa: Mnogi stali u obranu

Navijač Bayerna nasmijao je sve na društvenim mrežama nakon što je uhvaćen kako šmrče usred utakmice protiv Aston Ville.

Navijač Bayerna (Foto: Twitter/Screenshot)

Nogometaši Aston Ville priredili su veliko iznenađenje u susretu 2. kola Lige prvaka porazivši Bayern München 1:0.

Gol odluke zabio je Jhon Duran u 79. minuti. Bavarci su dominirali, međutim nisu uspjeli probiti sjajnog argentinskog vratara Emiliana Martineza.

Pogodak odluke stigao je u 79. minuti. Pau Torres uputio je dugačku loptu do Durana, koji je iskoristio neopreznost Manuela Neuera, koji je izišao sa svojih vrata i pogodio za 1:0.

Tijekom TV prijenosa režiser je uhvatio navijača Bayerna kako šmrče. Ubrzo je navijač postao viralan, mnogi su odmah posumnjali na kokain, ali mnogi su Nijemci stali u njegovu obranu.

Navodno, riječ je o snuffu, duhanu u prahu, koji je popularan u Njemačkoj.

Njemačkog navijača u Birminghamu pogledajte OVDJE.

Poljud Hajduk dogovorio novi transfer: Stigao mladi napadač, opet iz Austrije divider

Dinamo u Ligi prvaka Ne zaboravite ni na ovu važnu ljestvicu gdje Dinamo jako dobro stoji divider

Nenad Bjelica Bjelica nakon Monaca povukao gospodski potez: Poslao je posebnu poruku Jakiroviću divider