inter slavi

Milan izgubio protiv Napolija, Rebić dobio crveni karton u 90. minuti nakon prigovora sucu

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Politano u 49. minuti.

Nogometaši Napolija pobijedili su Milan s 1:0 (0:0) u posljednjoj utakmici 27. kola talijanske Serie A odigranoj na San Siru.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ušao je u igru u 60. minuti i u 71. minuti odlično pucao glavom, ali je Ospina obranio njegov udarac pod gredu. U nervoznoj završnici utakmice, Rebić je zbog nesportskog ponašanja zaradio crveni karton.

gol expired ANKETA Jeste li među onima koji misle da su Francuzi namjerno izgubili? divider

Milan je ovim porazom ostao devet bodova iza vodećeg gradskog suparnika Intera koji je u nedjelju slavio s 2-1 na gostovanju kod Torina.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Inter je poveo u 62. minuti pogotkom Romelua Lukakua iz kaznenog udarca dosuđenog zbog prekršaja na Lautaru Martinezu. Torino je izjednačio u 70. minuti golom Sanabrije, a osmu pobjedu u nizu lideru Serie A donio je Martinez u 85. minuti.

gol expired Francuzi izgubili od Portugala u zadnjim sekundama, Hrvatska ne ide na Olimpijske igre! divider

Hrvatski reprezentativci Marcelo Brozović i Ivan Perišić bili su u udarnoj postavi Intera. Perišić je igrao do 56. minute, a Brozović je zamijenjen u 81. minuti.