svaka mu čast

Manchester United pobijedio Arsenal: Ronaldo zabio svoj 800. gol u karijeri

United je sada sedmi sa 21 bodom, dva manje od petog Arsenala.

U posljednjoj utakmici 14. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na svom Old Traffordu svladao Arsenal sa 3-2 (1-1).

Poveo je Arsenal neobičnim pogotkom Smith-Rowea (13) koji je pucao sa 20-ak metara, njegov udarac nije bio jak, ali De Gea nije bio u mogućnosti reagirati jer je ostao ležati na tlu nakon sudara sa suigračem Fredom prilikom izbacivanja lopte iz kaznenog prostora.

gol expired Jedna od najluđih utakmica godine: Lazio izveo čudesni preokret pa u 99. minuti ostao bez pobjede! divider

Ipak, na odmor se otišlo s rezltatom 1-1 jer se nakon dugho vremena u strijelce upisao Bruno Fernandes (44).

Domaći sastav je poveo početkom nastavka 800. pogotkom u karijeri Cristiana Ronalda (52), no samo dvije minute potom na 2-2 poravnao je Odegaard (54).

Fred se iskupio za svoju pogrešku sredinom nastavka kada je izborio kazneni udarac zbog prekršaja Odegaarda, a precizan s bijele točke bio je Ronaldo (70-11m).

gol expired Golčina Marka Pjace u dresu Torina: Zabio pa izašao u 35. minuti divider

Ronaldo je na utakmici zabio svoj 800. gol u karijeri.

Tottenham Hotpsur je ranije u četvrtak rutinski na svom terenu nadigrao Brentford sa 2-0 (1-0) autogolom Canosa (12-ag) i golom Sona (65).

Šesti Tottenham ima 22 boda, a Brentford je 12. sa 16 bodova.
Na vrhu je Chelsea sa 33 boda, drugi Manchester City ima 32, a treći Liverpool 31.