Bravo!

Golčina Marka Pjace u dresu Torina: Zabio pa izašao u 35. minuti

Marko Pjaca je zabio svoj treći gol ove sezone.

Hrvatski napadač Marko Pjaca bio je strijelac za Torino u 2-2 (2-1) domaćem remiju protiv Empolija u susretu 15. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pjaca je u 15. minuti prihvatio loptu na lijevom krilu, ušao u kazneni prosgor te sa 15-ak metara pogodio donji lijevi kut suparničkog gola za vodstvo svoje momčadi od 2-0. Bio je to treći Pjacin pogodak ove sezone.

Gol Pjace pogledajte OVDJE.

gol expired Šoštarić zagrmio: ''Ovo u životu nisam vidio… Pa sutkinje su nas kastrirale'' divider

Prethodno je momčad koju vodi Ivan Jurić u vodstvo doveo Pobega u 10. miniti.

No, po Torino su stvari krenule u krivom smjeru u 32. miniti kada je isključen Singo zbog prekršaja u ulozi posljednjeg igrača obrane na Di Francescu. Samo dvije minute potom Romagnoli je glavom nakon kornera smanjio na 2-1, a to je natjeralo Jurića na reakciju pa je u 35. minuti s terena povukao Pjacu kako bi ojačao obranu.
Ta se taktika nije pokazala učinkovitom jer je pritisak Empolija u drugom poluvremenu donio poravnanje, ponovno udarcem glavom, a strijelac je bio La Mantia u 72. minuti.

gol expired Četiri teniske velesile među kojima je i Hrvatska: Poznati svi polufinalisti Davis Cupa divider

Josip Brekalo ostao je na klupi Torina koji je sa 18 bodova 13., dok 11. Empoli ima dva boda više.