Pravi kapetan!

VIDEO Messijev potez prije dizanja pehara Copa Americe oduševio javnost: Ovo je bilo dirljivo

Lionel Messi osvojio je Copa Americu s Argentinom, a onda povukao sjajan potez.

Lionel Messi s peharom Copa Americe (Foto: Afp)

Argentina je pobjedom protiv Kolumbije (1:0) stigla do rekordnog, 16. naslova Copa Americe. Veliko je finale, nažalost, obilježio potpuni kolaps u organizaciji, utakmica je kasnila više od sat vremena, a više tisuća navijača bez ulaznice pokušalo je upasti na stadion.

No veliku su pozornost privukle i suze Lionela Messija, koji se nakon pola sata igre uhvatio za gležanj i počeo valjati po travnjaku uz bolnu grimasu. Nekako je uspio izdržati do 64. minute, no onda je bio prisiljen napustiti igru. Kad je sjeo na klupu, psihički se potpuno slomio i briznuo u plač.

Takve su scene brzinom munje obišle svijet, no velika drama je okončana na najbolji mogući način za Messija i društvo. Pogotkom Lautara Martineza svladali su Kolumbiju i ludo slavlje moglo je započeti.

Messiju je kao kapetanu pripala velika čast da podigne trofej prvaka, no prije toga je povukao sjajan potez. Pozvao je dvojicu suigrača, Angela di Mariju i Nicolasa Otamendija, te s njima podigao pehar Copa Americe.

Leo, svaka čast!

Sjajan potez Lionela Messija možete vidjeti OVDJE.

Prati nas na Instagramu!
Drugi ispit za Vatrene na Opus Areni u prijenosu na našem portalu i u programu @novatv_! ⚽✌
Bez obzira na poraz, ponosni smo na ovu novu Hrvatsku! ✅✌🇭🇷

📸: PIXSELL
POLUVRIJEME! ⚽

Hrvatska je ostavila dobar dojam prema naprijed, ali ne izgleda uvjerljivo u obrani. Idemo po još koji gol u drugom poluvremenu! ✅

📸: Cropix
GOOOOOOOL! ⚽

Hrvatska je smanjila na 2-1 nakon udarca Sose kojeg je u vlastitu mrežu spremio Dalot. ⚽✌