Nije mu bilo svejedno

VIDEO Messijev rollercoaster emocija u finalu Cope: Najveći zamalo u suzama završio reprezentativnu karijeru, evo zašto je plakao

Lionel Messi morao je izići iz igre u drugom dijelu.

Di Maria i Messi (Foto: Afp)

Njegova Argentina osvojila je rekordnu 16. Copa Americu sinoć protiv Kolumbije, ali Lionel Messi zamalo je svoj vjerojatno posljednji međunarodni turnir završio u suzama.

Najveći svih vremena najprije se u 35. minuti utakmice uhvatio za gležanj i počeo valjati po podu uz bolnu grimasu.

Pogledajte taj detalj OVDJE.

Zatim se u 64. minuti ozlijedio bez kontakta i morao napustiti igru.

Kad je sjeo na klupu i shvatio što se događa, psihički se potpuno slomio i rasplakao.

Pogledajte to OVDJE.

Prije samog produžetka kamera je snimila njegov gležanj, koji je bio veličine teniske loptice. Uz sve nedaće i poteškoće koje su ga snašle, Messi je na kraju slavio jer je njegova Argentina osvojila naslov prvaka...

Pogledajte njegov gležanj OVDJE.

Copa America VIDEO Argentina osvojila Copu uz teški kaos na stadionu: Utakmica kasnila više od sat vremena divider

Dani Olmo nakon osvajanja Eura 2024. HNS nakon finala čestitao španjolskom junaku: "Uvijek pokazuje veliko poštovanje prema Hrvatskoj" divider

Španjolska osvojila Euro 2024. EURO 2024: RASPORED nokaut-faze i rezultati svih utakmica prvenstva divider

Prati nas na Instagramu!
Drugi ispit za Vatrene na Opus Areni u prijenosu na našem portalu i u programu @novatv_! ⚽✌
Bez obzira na poraz, ponosni smo na ovu novu Hrvatsku! ✅✌🇭🇷

📸: PIXSELL
POLUVRIJEME! ⚽

Hrvatska je ostavila dobar dojam prema naprijed, ali ne izgleda uvjerljivo u obrani. Idemo po još koji gol u drugom poluvremenu! ✅

📸: Cropix
GOOOOOOOL! ⚽

Hrvatska je smanjila na 2-1 nakon udarca Sose kojeg je u vlastitu mrežu spremio Dalot. ⚽✌