Birane riječi za Španjolca

HNS nakon finala čestitao španjolskom junaku: "Uvijek pokazuje veliko poštovanje prema Hrvatskoj"

Dani Olmo je odigrao sjajno Europsko prvenstvo sa Španjolskom.

Dani Olmo nakon osvajanja Eura 2024. (Foto: Afp)

Španjolska je svladala Englesku (2:1) u finalu Europskog prvenstva i po četvrti put u povijesti osvojila naslov europskog prvaka.

Dio zasluga za veliki uspjeh ide i Daniju Olmu koji je dobio nagradu za jednog od najboljih strijelaca turnira, zabio je tri pogotka, ali i spasio svoju reprezentaciju u 90. minuti dvoboja! Englezi su imali korner nakon kojeg je Marc Guehi imao veliku šansu za pogodak, pucao je glavom, no njegov udarac s gol-crte čisti upravo bivši igrač Dinama.

Olmo je tako spasio svoju reprezentaciju drame u produžecima i potvrdio naslov europskog prvaka. Nakon svega oglasio se i Hrvatski nogometni savez (HNS) koji je čestitao Španjolskoj, a posebno Daniju Olmu na osvajanju Europskog prvenstva:

"Posebne čestitke Daniju Olmu, novopečenom prvaku Europe sa Španjolskom i jednom od najboljih strijelaca Eura 2024. koji uvijek pokazuje veliko poštovanje prema Hrvatskoj i hrvatskom nogometu. Hvala ti i uživaj u svom uspjehu"; poručili su iz HNS-a.

Gary Neville Engleska legenda prozvala Španjolca, pa grdno zažalila: Nakon finala stigao je brutalan odgovor divider

Harry Kane Engleski mediji neutješni: ''Nogomet se ne vraća kući. 58-godišnja agonija se nastavlja…'' divider

Dani Olmo spašava s linije VIDEO Dani Olmo ponovno je junak Španjolske: U 90. minuti s gol linije čudesno spasio čisti gol divider

Prati nas na Instagramu!
Drugi ispit za Vatrene na Opus Areni u prijenosu na našem portalu i u programu @novatv_! ⚽✌
Bez obzira na poraz, ponosni smo na ovu novu Hrvatsku! ✅✌🇭🇷

📸: PIXSELL
POLUVRIJEME! ⚽

Hrvatska je ostavila dobar dojam prema naprijed, ali ne izgleda uvjerljivo u obrani. Idemo po još koji gol u drugom poluvremenu! ✅

📸: Cropix
GOOOOOOOL! ⚽

Hrvatska je smanjila na 2-1 nakon udarca Sose kojeg je u vlastitu mrežu spremio Dalot. ⚽✌