dominacija

Barcelona srušila i Sevillu: Katalonci u velikoj formi, Pedri zabio sjajan gol

Barcelona se probudila i napada Real Madrid koji je ipak malo predaleko.

U derbiju 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je na Camp Nou pobijedila Sevillu sa 1:0 skočivši na drugo mjesto ljestvice.

Barcelona je bila bolja i apsolutno je zaslužila pobjedu, a pogodak odluke zabio je Pedri u 72. minuti utakmice.

Dembele je uposlio 19-godišnjeg veznjaka, koji je "bacio na pod" dvojicu suparničkih igrača, a onda lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio za 1-0. Bio je to drugi gol nove mlade zvijezde katalonskog velikana.

gol expired Nenad Bjelica: ''Imali smo bolje šanse, ali da, Hajduk ih nije ni imao'' divider

Barca je mogla i uvjerljivije slaviti, no Marokanac Bono je odlično branio upisavši nekoliko sjajnih obrana.

Za Sevillu je cijeli susret nastupio Ivan Rakitić, a bivši hrvatski reprezentativac je u 66. minuti imao lijepu priliku iz slobodnog udarca, no pucao je preko gola.

gol expired Inter pobijedio Juventus i uključio se u utrku za naslov prvaka Italije, gužva je na ljestvici divider

Najbliže golu gosti su bili u sudačkoj nadokandi, no Marc-Andre ter Stegen je zaustavio udarac Ludwiga Augustinssona.