kompletirana postava četvrtfinala

Šok i kraj za Sevillu u Kupu kralja: Drugoligaš razbio treću momčad španjolskog prvenstva

Veliko iznenađenje dogodilo se u posljednjoj utakmici osmine finala španjolskog Kupa kralja.

Nogometaši drugoligaša Mirandesa iznenađujuće su u osmini finala Španjolskog kupa izbacili Sevillu svladavši ju na svom terenu s 3:1.

Transferi Najvažniji transferi posljednjeg dana prijelaznog roka: Dva Hrvata promijenila klub divider

Junak pobjede Mirandesa bio je Brazilac Matheus Barrozo, koji je postigao prva dva gola na utakmici u 7. i 30. minuti. Na 3:0 povisio je Alvaro Rey u 85., a poraz Seville ublažio je Nolito tek u 90. minuti.

Ranije u četvrtak Barcelona je na svom Camp Nouu uvjerljivo nadigrala Leganes s 5:0. Barcelona je do pobjede stigla golovima Griezmanna (4) i Lengleta (27) u prvom dijelu te Messija (dva gola) i Arthura u nastavku.

gol expired Snimio let Kobea Bryanta kroz gustu maglu nedugo prije pada: "Nisam bio svjestan toga da snimam njegov helikopter" divider

Hrvatski reprezentativni veznjak Ivan Rakitić igrao je za Barcelonu od 61. minute te je asistirao Messiju za posljednji pogodak na susretu.

Još ranije u četvrtfinale su se plasirali Athletic Bilbao, Valencia, Villarreal, Real Sociedad, Real Madrid i Granada.

gol expired Rakitić sjajno asistirao Messiju za "petardu" Barcelone: Ivan odigrao posljednje minute u dresu Katalonaca? divider