nije se proslavio

Katastrofalna pogreška Tina Jedvaja: Poklonio nevjerojatan gol protivnicima

Hrvatski nogometaš uspio je asistirati i za Bayer.

U sklopu četvrtog kola Europske lige Bayer je na svom terenu s uvjerljivih 4:1 pobijedio Hapoel, a gosti su zabili nakon što im je hrvatski nogometaš Tin Jedvaj poklonio gol.

Bayer je poveo s 2:0 u 48. minuti, a gosti su do gola stigli u 58. minuti. Jedvaj je neoprezno vratio loptu u obranu i dodao točno u noge protivničkom napadaču, koji je bez problema zabio.

gol expired Skandal: Otvarali lijes i slikali se s mrtvim Maradonom, procurile fotografije divider

Jedvaj je i prije primljenog gola shvatio što je napravio i spustio je glavu prema podu.

Za Jedvaja nije sve tako loše prošlo. Hrvatski reprezentativac asistirao je za 1:0 Patriku Schicku.