iznenađen formacijom

Karoglan čestitao Dinamu i otkrio: "Perišić je sam htio igrati, nisam ga mogao odbiti"

Nakon utakmice sve je komentirao Mislav Karoglan koji je otkrio da je Ivan Perišić sam tražio da igra.

Mislav Karoglan (Foto: Tom Dubravec/Cropix)

U finalu 33. izdanja hrvatskog nogometnog Kupa igrat će Dinamo i Rijeka. Ove godine finale se igra na dvije utakmice, prva je 15. svibnja u Zagrebu, a uzvrat je na Dan državnosti, 30. svibnja na Rujevici.

Dinamo je na Poljudu pobijedio Hajduk sa 1:0 golom Sandra Kulenovića u 15. minuti.

''Na početku Dinamo nas je iznenadio s formacijom, izdominirali su nas, u poluvremenu smo promijenili ali glupo je sad nešto pričati.

Danas su zadovoljili naši mladi igrači Hrgović, Sigur i Pušktas su bili dobri. Puno bolji Dinamo nego prije nekoliko dana, zaslužena pobjeda danas, apsolutno zasluženo, u prvom dijelu smo bili totalno van utakmice, drugo nešto bolji ali nedovoljno da bi prošli dalje '', rekao je Karoglan pa dodao:

''Ivan je sam izrazio želju da igra, riskirao je mnogo, nisam ga mogao odbiti i želim mu svako dobro i puno zdravlja.''