To se čekalo!

Ivan Perišić zaigrao za Hajduk! Vatreni na terenu prvi put nakon šest i pol mjeseci unatoč svim najavama

Ivan Perišić upisao je svoj prvi nastup za Hajduk, ušao je u igri u 73. minuti susreta.

Ivan Perišić (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Nogometaši Hajduka dočekali su priliku za iskupljenje protiv Dinama nakon samo pet dana. Podsjetimo, prvi susret je otišao na stranu Zagrepčana 0:1 golom Petkovića.

Ipak, nije sve krenulo po planu Bijelih i trenera Karoglana, već je u 15. minuti susreta Petković opalio s 18 metara, prvi je na odbijancu bio Kulenović koji mirno posprema loptu u mrežu pokraj Lovre Kalinića.

Bruno Petković Bruno Petković zapljeskao Lučiću na čudesnoj obrani na derbiju divider

Modri su potpuno izdominirali Hajduk u nastavku poluvremena, imali nekoliko odličnih prilika preko Kulenovića i Petkovića da udvostruče svoju prednost, ali ipak stajalo je 0:1 na semaforu nakon prvih 45 minuta.

Pokušao je Karoglan sa Sahitijem, Pukštasom, a onda je u 60. minuti podigao Ivana Perišića s klupe, tribine su se ustale i glasno pozdravile našeg reprezentativca.

Lovre Kalinić Nevjerojatan peh za kapetana Hajduka: Odigrao tek stotinjak minuta i opet se ozlijedio divider

I onda, došla je ta 73. minuta kada je Ivan nakon gotovo sedam mjeseci zaigrao nogomet, i to u dresu svog omiljenog kluba. Uslijedila je erupcija na tribinama uz glasne povike: ''Ivane, Ivane!''.