zanimljiva reakcija

Bruno Petković zapljeskao Lučiću na čudesnoj obrani na derbiju

Kao mlad je prošao školu Bayerna, a dijelio je svlačionicu i s prvom momčadi gdje je učio od velikog Neuera.

Bruno Petković (Foto: MaxSport/Screenshot)

Hajduk i Dinamo su na Poljudu igrali polufinale Kupa. Modri su nakon poluvremena vodili 0:1, a moglo je biti i 0:4.

No Hajduk je od debakla u prvom dijelu spasio čudesni Ivan Lučić koji je obranio tri velike šanse Modrih. Prvo je krenuo Lovre Kalinić, no on je izašao izbog ozljede.

No pritisak Dinama se nije zaustavio ni u nastavku. U 52. minuti utakmice Bruno Petković je majstorski zapucao s nekih sedam metara, no Lučić mu je čudesno obranio.

Zna i Petković koliko je to bilo teško zabraniti, sjeo je na travnjak i zapljeskao golmanu Hajduka.

Lučić je još jednom pokazao da je među najboljim golmanima lige. Nedavno se odrekao nastupa za reprezentaciju Austrije jer sanja dres Vatrenih.

Kao mlad je prošao školu Bayerna, a dijelio je svlačionicu i s prvom momčadi gdje je učio od velikog Manuela Neuera.