Kiks u Varaždinu

Karoglan: ''Trebali smo danas pobijediti. Bilo je puno diskutabilnih situacija...''

Trener Hajduka Mislav Karoglan osvrnuo se na remi s Varaždinom 1:1 u 24. kolu SuperSport HNL-a.

Mislav Karoglan (Foto: Željko Hajdinjak/Cropix)

Nogometaši Hajduka i Varaždina remizirali su 1:1 u 24. kolu SuperSport HNL-a.

Strijelci u sadržajnoj utakmici su bili Leon Belcar u 40. minuti i Niko Sigur u 66. minuti susreta. Domaći igrači Nikole Šafarića uspjeli su uzeti bod Splićanima unatoč isključenju Marka Dabre u 52. minuti utakmice.

Trener Hajduka Mislav Karoglan osvrnuo se na današnju utakmicu.

''Razočaran sam, ovo je korak unatrag. Trebali smo danas pobijediti. Na početku smo imali tu priliku Kalika, drugi dio prvog poluvremena mi se nije svidio. U drugom dijelu smo postigli taj pogodak, ali vezna linija nije odradila posao onako kako sam želio'', rekao je na početku.

Je li vas omeo poništeni gol?

''Utakmica je bila jako nervozna, to nam je odnemoglo. Trebali smo biti dovoljno iskusni i donijeti bolje odluke. Puno prekida i puno nervoze, diskutabilnih situacija, ali to neću komentirati'', istaknuo je.

Sahiti i Krovinović su izašli na poluvremenu, razlog njihove promjene?

"Tako sam procijenio, da ćemo sa Sigurom u sredini na teškom terenu biti bolji, on je drugačiji profil igrača. To je bio razlog promjena.''