Ovo vrijedi pogledati

VIDEO Pogledajte golčinu Nike Sigura, probio je varaždinsku mrežu: Tribine su eruptirale

Talentirani nogometaš Niko Sigur zabio je prvi pogodak za Hajduk ove sezone.

Niko Sigur (Foto: Ante Cizmic/Cropix)

Niko Sigur zabio je pogodak za izjednačenje rezultata na utakmici Varaždina i Hajduka (1:1) u sklopu 24. kola SuperSport HNL-a.

Na poluvremenu trener Mislav Karoglan je odlučio izvaditi Filipa Krovinovića i pomaknuti Niku Sigura na njegovo mjesto u veznom redu, dok je na poziciju desnog beka uveo Dinu Mikanovića.

Slavlje igrača Varaždina protiv Hajduka VIDEO Od vratnice u mrežu: Pogledajte pogodak kojim je Varaždin šokirao Hajduk divider

Pokazao se to kao pun pogodak jer je Sigur u 66. minuti bombom probio varaždinsku mrežu s 18, 19 metara udaljenosti za izjednačenje rezultata, nakon čega su tribine eksplodirale.

Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao.

Pogodak Nike Sigura možete vidjeti OVDJE.