Ne ide ga!

Najmlađi debitant HNL-a promašio penal protiv Dinama pa dobio crveni protiv Hajduka

Marko Dabro se ove zime vratio u hrvatski nogomet, potpisao je ugovor s Varaždinom.

Igrači Varaždina u raspravi sa sucem Franom Jovićem (Foto: Zeljko Hajdinjak/Cropix)

Nakon samo 50 minuta igre pao je crveni karton na susretu Varaždina i Hajduka (1:1), sudac je na ranije tuširanje poslao Marka Dabru.

Prvi žuti karton zaradio je u 20. minuti zbog grubog prekršaja nad Josipom Brealom, a nakon samo par minuta igre u drugom poluvremenu sudac Fran Jović mu je pokazao i drugi žuti jer je Zvonimira Šarliju udario po licu.

Slavlje igrača Varaždina protiv Hajduka VIDEO Od vratnice u mrežu: Pogledajte pogodak kojim je Varaždin šokirao Hajduk divider

Teški su to trenuci za Dabru, povratnika u HNL, koji je u prošlom kolu promašio kazneni udarac protiv Dinama na Maksimiru, čime je propustio šokirati Modre i uzeti im bod, a sad je i zaradio crveni karton u ogledu protiv Hajduka.

Dodajmo kako je Dabro, najmlađi debitant u povijesti HNL-a,  potpisao za Varaždin do svibnja 2026.