Karmička pobjeda Dinama: Petkoviću je zapisano da prvi sruši Španjolce

Bruno Petković pogotkom s bijele točke donio je Dinamu pobjedu protiv Betisa

Slavlje igrača Dinama (Foto: Marko Lukunic/Pixsell)

Taksist Jose bio je u pravu. Proročki je utvrdio kada smo mu ušli taksi nekoliko sati prije okršaja na Villamarinu.

"Slušajte me dobro: Dinamo će večeras pobijediti Betis", kazao je i podigao prst.

Iskazali smo malu skepsu kazavši da Dinamo više nije što je donedavno bio.

"Ma, sve znam, vidim da je tek treći u hrvatskoj ligi. Znam da je prodao neke važne igrače, da više nije tako jak, ali Dinamo ima europsko iskustvo, a Betis ga nema. Oni uvijek kihnu u Europi. Izgubili su i u skupini Europske lige od Rangersa i Sparte. Oni su jaki samo na riječima. Imaju jedva četiri trofeja u cijeloj povijesti", rekao je.

Betis - Dinamo 0:1 Povijesna pobjeda Dinama: Iz 10. pokušaja prvi put slavili u Španjolskoj! divider

Dinamo je konačno dobro odigrao u obrani, bez velikih pogrešaka i kada se tako igra, kada se protivniku ponudi ništa ili malo toga, kada nema jeftinih golova, onda ste u igri do zadnje minute.

Betis je bio sterilan jer mu Modri nisu dali da se razigra. Dobro su stajali na terenu i čvrsto se branili. To je bio znak da bi mogli nešto napraviti. U 60. minuti kolegama sam dobacio da je Jose bio u pravu.

Nenad Bjelica Slučaj Jarni drma Sevillu, Bjelica poručio: "Drag mi je Betis, ali ja ću navijati za Dinamo" divider

"Ovo će Dinamo dobiti, karma s više strana."

Jedanaesterac je stigao kao plod svega rečenog. Gol Brune Petkovića simbol je te karmičke priče.

Dinamo je konačno ostvario pobjedu na tlu Španjolske. Iz desetog pokušaja u natjecateljskim utakmicama. Nitko ne može pobijediti Modre 10 puta zaredom. Nitko, pa ni ti nezgodni Španjolci. Negdje je bilo zapisano da to baš mora biti na ovaj način i da strijelac mora biti Petković.