Neobjašnjiv pad

Karloglan: ''Publika je zviždala i bila je u pravu, pola sata drugog poluvremena je neprihvatljivo''

Hajduk je slavio 2:1 protiv Varaždina u 12. kolu SuperSport HNL-a.

Hajduk je slavio 2:1 protiv Varaždina u 12. kolu SuperSport HNL-a. Strijelac odlućujućeg pogotka bio je Awaziem koji je u 99. minuti bacio publiku u trans, ali ipak nije Hajduk nije dobro izgledao u drugom poluvremenu i činilo se da će remizirati s Varaždinom.

Strateg Bijelih Mislav Karoglan prokomentirao je utakmicu s Varaždinom.

gol expired Sprema se senzacionalni transfer: Srebrni iz Rusije potpisuje za hrvatskog drugoligaša? divider

"Najbitnije je da smo pobijedili. Ostaje mi gorak okus nakon dobrog prvog poluvremena odigrati očajnih pola sata. Gledamo naprijed, uzeli smo deset bodova u četiri utakmice. Publika je zviždala i u pravu je kada očekuje da imamo dulje periode bolje igre."

gol expired VIDEO Pogledajte pogodak Awaziema u 99. minuti za pobjedu Hajduka divider

Kako komentirate drugo poluvrijeme?

''Glave gore. Dobili smo utakmicu. Zadnjih 15 minuta je opet bilo naših. Imali smo tri šanse. Zaslužili smo pobjedu, ali u prvom poluvremenu smo trebali ubiti utakmicu. Padovi nam se događaju. Svaku utakmicu imamo puno dobrih razdoblja, a onda loše zamagle dobre stvari. Pola sata u drugom poluvremenu je neprihvatljivo.''

gol expired Trener Varaždina: "Da smo imali Teklića, pobijedili bi Hajduk" divider

Najavio je nadolazeće utakmice protiv Gorice i Tehničara u Kupu.

"Pred nama su dvije bitne utakmice, glavu moramo dići gore. Naši stručnjaci već analiziraju Tehničar s kojim igramo u kupu i Goricu s kojom igramo u HNL-u. Zanima nas samo pobjeda'', zaključio je Karoglan.