Luda završnica

VIDEO Pogledajte pogodak Awaziema u 99. minuti za pobjedu Hajduka

Nogometaši Hajduka pobijedili su Varaždin pogotkom Awaziema u 99. minuti.

Nogometaši Hajduka pobijedili su Varaždin s 2:1 u sklopu 12. kola SuperSport HNL-a na Poljudu. Junak dvoboja, ponovno, je bio Chidozie Awaziem koji je zabio za pobjedu u debeloj sudačkoj nadoknadi.

Pogodio je nigerijski nogometaš glavom, nakon slobodnog udarca, u 99. minuti za nova tri boda splitskog sastava.

Zanimljivo, Hajduka je dva pogotka na utakmici zabio iz dva udarca u okvir. Prvo je poentirao Emir Sahiti spektakularnim škaricama, a a za pobjedu je, dakako, zabio stoper Bilih.

gol expired VIDEO Na Poljudu pao pogodak kola? Pogledajte sjajne škarice Sahitija divider

Pogodak Awaziema možete vidjeti OVDJE.

Imao je Varaždin siguran bod u džepu, Brodić je zabio za izjednačenje u 71. minuti, ali nisu uspjeli izdržati do posljednjeg sučevog zvižduka.