Asistirao mu je Ronaldo

Juventus se uoči današnjeg derbija prisjetio Mandžukića: Sjećate li se ovih golova za preokret?

Mario Mandžukić četiri je godine igrao za Juventus.

Mandžukić, Dybala, Ronaldo i Can (Foto: Afp)

U sklopu petog kola Serie A od 18:00 igraju Juventus i Napoli. Tim povodom najtrofejniji talijanski klub prisjetio se jedne utakmice s Napolitancima koju je obilježio - Mario Mandžukić.

Proslavljeni hrvatski reprezentativac prije šest je godina svojim golovima donio preokret i pobjedu Staroj dami.

Napoli je tada bio došao u Torino i poveo preko Driesa Mertensa, ali onda je Mandžo u 26. minuti centaršut Cristiana Ronalda pospremio u mrežu za izjednačenje, a zatim i na početku drugog poluvremena bio najprisebniji na odbijancu nakon što je Ronaldo pucao. Pobjedu Juvea naknadno je zapečatio Leonardo Bonucci.

Tablice omogućuje Sofascore

Prati nas na Instagramu!
GOOOL! Dinamo vodi 1:0 u Koprivnici, zabio je Bruno Petković koji je par minuta ranije izgubio živce i zaradio žuti.

Stigli su sastavi! Sandro Perković promijenio je formaciju u odnosu na utakmicu protiv Bayerna, ali je napravio i tri promjene u sastavu.

Splićani žele potvrditi trijumf u derbiju, Turopoljci se nadaju iznenađenju. Kako će završiti?
Definitivno najiščekivanija utakmica cijelog kola u SuperSport HNL-u. Kako će završiti?