zabio i ronaldo

Pirlo debitirao pobjedom: Juventus je dugo lomio Sampdoriju, na kraju je uvjerljivo slavio

Stara dama pod vodstvom novog trenera pobjednički je otvorila sezonu.

Talijanski nogometni prvak Juventus ušao je u novu sezonu pobjedom 3:0 protiv Sampdorije.

Bio je to prvi službeni nastup torinske Stare dame pod vodstvom novog trenera Andree Pirla, a zanimljivo njegov kolega na suprotnoj strani Claudio Ranieri je ubilježio 400. trenerski nastup u Serie A.

Debitirao je prije 29 godina na klupi Cagliarija. Rekorder je bivši trener Rome, Napolija, Bologne i niza drugih klubova, Carlo Mazzone sa 792 ligaške utakmice.

gol expired Liverpool srušio Chelsea: Najskuplji vratar u povijesti opet se izblamirao katastrofalnom pogreškom divider

Pirlo je imao dosta problema sa sastavom. Izvan stroja su Paulo Dybala, Matthijs de Ligt, Alex Sandro i Federico Bernardeschi, dok Gonzalo Higuain napušta klub.

Stoga su priliku u prvom sastavu dobili Weston McKennie, Dejan Kuluševski i Gianluca Frabotta.

Kuluševski je iskoristio priliku i u 13. minuti je doveo Juve u prednost.

gol expired Kek i bivši Vatreni komentirali sjajnog Kramarića: "Čudi me da Bayern nije tražio zamjenu za Lewandowskog" divider

Taj rezultat stajao je na semafotu sve do 78, minute kada je pobjedu potvrdio Leonardo Bonucci. Do kraja utakmice među strijelce se upisao i Cristiano Ronaldo u 89. minuti.

U ranije odigranom susretu Genoa je pobijedila povratnika u Serie A Crotone sa 4:1, uz pogodak Marka Pjace i asistenciju Milana Badelja.