Pokazao se i Eriksen

Inter kompletirao veliku četvorku u polufinalu Kupa: Italija će ''gorjeti''

Nakon Juventusa, Milana i Napolija plasman u polufinale talijanskog nogometnog Kupa izborio je i Inter.

"Nerazzurri" su u posljednjem susretu četvrtfinala na Giuseppe Meazzi pobijedili Fiorentinu s 2-1.

Domaćin je poveo u 44. minuti golom Antonia Candreve, izjednačio je Martin Caceres u 60. minuti nakon ubačaja iz kornera, no samo sedam minuta kasnije Nicolo Barella je lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora doveo Inter u novu prednost.

gol expired Senzacija u Francuskoj: Četvrtoligaš šokirao viceprvaka države divider

Marcelo Brozović nije igrao za domaći sastav zbog ozljede, dok je Milan Badelj za "Viole" igrao do 56. minute.

Inter će u polufinalu igrati protiv Napolija, dok će u drugom polufinalu igrati Milan i Juventus. Prve polufinalne utakmice su 12. veljače, uzvrati su 4. ožujka, a finale je 13. svibnja.

Milan je u utorak izborio polufinale pobijedivši nakon produžetaka Torino sa 4-2, dok su Napoli i Juventus mjesto u polufinalu izborili prošlog tjedna pobjedama protiv Lazia i Rome.

Jerome Boateng (Foto: AFP) Incident na treningu Bayerna: FC Hollywood opet luduje, žestoka tučnjava divider