''čudno je bilo''

Guardiola pohvalio Olma i čudi se Atalanti: ''Pa imali su nula bodova nakon prva tri kola''

Manchester City je u šarenom sastavu protutnjao Maksimirom.

Pep Guardiola izašao je pred novinare nakon pobjede Manchester Cityja u Zagrebu protiv Dinama.

''Željeli smo završiti natjecanje po skupinama pobjedom. Igrali smo za sebe, željeli smo tri boda. Važno je da smo ovako dobro završili. Igrali smo 70-75 vrlo dobrih minuta. Sada nam je u fokusu engleska liga. Atalanta je imala nula bodova nakon prva tri kola, a na kraju je prošla dalje. Čudno je bilo natjecanje…''

Koliko vam je važno napraviti što bolji rezultat u Ligi prvaka?

''Nema momčadi koja ne želi otići što dalje. Svi koji prođu u 16 najboljih žele otići do kraja. Pokušat ćemo sve da odemo što dalje.“

gol expired Bjelica ponosan na dečke i ono što je Dinamo napravio u Europi: "Tako je moralo biti" divider

Kako biste prokomentirali Fodena? Odigrao je odlično…

''Bio je jako dobar. On je opasniji kada je bliže golu, kada je dalje od gola, mora još napredovati. Foden igra drukčije, ali ima još takvih igrača, primjerice u Chelseaju. Engleska ima jako puno dobrih mladih igrača. Mislim da je njezina reprezentacija osigurana barem za jedno desetljeće.''

Što mislite kako je igrao Harwood-Bellis?

''Nije dugo igrao, ali večeras je bio odličan. Vidjet ću tko će igrati, moraju se svi truditi.''

Je li vam španjolski sudac pomogao kod prvog gola? Kakvo je vaše mišljenje o VAR-u?

''Ne znam, mislim da sudac nije vidio igrača koji je pao. Bio sam veliki fan VAR-a. I dalje vjerujem da je to dobro za nogomet.“

gol expired Svi su im se smijali nakon 0:4 u Zagrebu, a večeras su ispisali povijest Lige prvaka! divider

Treći gol je bio 500. otkako ste u Man Cityju.

''Kad god zabijemo, to je za nas poseban osjećaj. Nadam se da ćemo u sljedećih nekoliko mjeseci zabiti puno golova.''

Vaše mišljenje o Daniju Olmu?

''Olmo ima svjetlu budućnost, danas je to opet pokazao. Nije sve u novcu, ne treba na to obraćati pažnju. Mislim da može igrati u velikim klubovima.''

Gabriel Jesus je imao nekih problema na poluvremenu? Kako biste komentirali njegovu igru?

''Dobio je udarac u jednom duelu. Nije bilo ništa strašno. Postigao je tri gola, to je za njega jako važno. On je borac, pomaže u obrani i zabija. Igra sve što treba'', zaključio je Guardiola.

Je li Dinamo zaslužio prezimiti u Europi?