Nakon tri poraza

Nevjerojatan podvig Atalante: Pašalić zabio u povijesnoj pobjedi i prolazu u Ukrajini

U susretu zadnjeg kola Lige prvaka Atalanta je u Harkivu pobijedila Šahtar s 3:0 pa je Dinamo završio kao posljednji u skupini C.

Atalanta je u Harkivu pobijedila Šahtar s 3:0 osvojivši drugo mjesto u skupini C, dok je Dinamo završio europsku priču porazom protiv Manchester Cityja na Maksimiru.

Gosti su poveli u 68. minuti golom Timothyja Castagnea, a na pobjedu gostiju potvrdio je Mario Pašalić u 80. minuti. Do kraja utakmice zabio je i Gosens u petoj minuti nadoknade.

Šahtar je od 77. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Dodo.

Manchester City je na koncu osvojio prvo mjesto s 14 bodova, Atalanta se probila na drugu poziciju sa sedam bodova, Šahtar je treći sa šest bodova, dok je Dinamo pao na posljednje mjesto s pet bodova.

Je li Dinamo zaslužio prezimiti u Europi?