Sporna situacija

FOTO Zvijezda Juventusa pokazala kako joj izgleda noga nakon nedosuđenog penala

Juventus je tražio kazneni udarac nakon duela u kaznenom prostoru Seville.

Adrien Rabiot (Foto: Afp)

Prvi polufinalni susret Europske lige između Juventusa i Seville završio je bez pobjednika, rezultatom 1:1, a nakon prospavane noći puno se priča o nedosuđenom kaznenom udarcu za torinski sastav.

Sporna situacija dogodila se u 85. minuti dvoboja, pri rezultatu 0:1, kada je Loic Bade visokom podignutom nogom udario Adriena Rabiota, koji je prvi došao do lopte.

Tražio je francuski nogometaš najstrožu kaznu, ali sudac i VAR ostali su nijemi. Žestoko su prosvjedovali domaćini, a Rabiot je prišao sucu i pokazao kako mu izgleda noga nakon neopreznog starta.

SP Cailungo Prvoligaš ima otvorenu audiciju: Traže nove igrače za prvu momčad divider

"Odmah sam sucu pokazao modricu, ali on nije reagirao. VAR se nije javio, ali nisam jedan od onih koji se žale. Osjetio sam udarac, zato sam ostao ležati. Pregledao sam snimku i to je čisti penal, ali sudac je drukčije odlučio", kazao je Rabiot nakon susreta.

Ipak domaćini su uspjeli poravnati na 1:1, u šestoj minuti sudačke nadoknade zabio je Gatti na asistenciju Paula Pogbe.

Uzvratna utakmica u Španjolskoj igra se za tjedan dana.