3/3 protiv susjeda

Dinamo slavio protiv vodećeg kluba Slovenije: Novo pojačanje odmah se pokazalo u dobrom svjetlu

Nogometaši Dinama svladali su Celje 2:0 na pripremama u Rovinju.

Slavlje igrača Dinama (Foto: Marko Lukunic/Pixsell)

Nogometaši Dinama ostvarili su treću pobjedu na pripremama za proljetni dio sezone, ovaj put je nastradalo slovensko Celje s 2:0 u Rovinju. Japanac Kaneko postigao je pogodak u 6. minuti susreta, dok je točku na i stavio Petković u 36. minuti.

U sjajnom svjetlu se pokazao Arber Hoxha koji je ove zime Koprivinicu zamijenio Zagrebom. 25-godišnji Kosovar napravio je pravi dar-mar u 35. minuti susreta, naredao trojicu igrača Celja, ali zaustavili su ga prekršajem u 16-ercu te je Petković iskoristio najstrožu kaznu.

Chelsea - Fulham VIDEO Što se to dogodilo na utakmici Chelseaja? Čudaci iza klupe šokirali navijače Bluesa divider

Sergej Jakirović je odlučio pružiti priliku gotovo svim igračima, tako je na poluvremenu uveo potpuno novu momčad. Spomenimo da u kadru nije bilo Gabriela Rukavine čiji je transfer u MLS sve izgledniji.

Nakon Rogaške (1:0 i Triglava (7:0) palo je i Celje, nakon tri ispita sa Slovencima, Dinamu slijede dvoboji s Makedonijom GP i za kraj generalka sa Slaskom.