Zabio gol

Dani Olmo ugasio Zvezdu: Nije skrivao sreću nakon pobjede, ali priznao je jednu stvar

Španjolski nogometaš zabio je gol za pobjedu RB Leipziga 3:1 protiv Crvene zvezde.

Dani Olmo (Foto: Afp)

Dani Olmo upisao je prve minute nakon mjesec dana pauze zbog ozljede koljena, zaigrao je u susretu 3. kola Lige prvaka između RB Leipziga i Crvene zvezde, a samo devet minuta trebalo mu je da se upiše na listu strijelaca.

Bivši igrač Dinama krenuo je s klupe, a priliku je dobio od 75. minute susreta kada je zamijenio Xavija Simonsa. Nepunih deset minuta kasnije iskoristio je gužvu i zabio pogodak koji je ugasio sve nade Zvezde u pozitivan rezultat.

Manchester City City s Kovačićem slavio u Švicarskoj, Gvardiol ostao na klupi divider

Nakon susreta španjolski je nogometaš izišao pred novinare, bio je presretan zbog pobjede, ali priznaje da nisu bili dobri protiv srpske momčadi, koja je u jednom periodu susreta opasno pritisnula Leipzig.

"Hvala puno na čestitkama, jako smo sretni zbog pobjede. Oni su imali neke šanse iz kontranapada jer smo previše gubili loptu na početku. Na kraju smo se dobro branili i dali tri gola. Primili smo taj jedan gol, ali na kraju smo sretni zbog pobjede", kazao je Olmo.

Pogodak Danija Olma protiv Zvezde možete vidjeti OVDJE.