U stilu Ronalda

VIDEO Pepu može biti žao kakvu je igračinu pustio: Gabriel Jesus još jednom oduševio Emirates

Arsenal je pobijedio Leicester na Emiratesu rezultatom 4:2.

Gabriel Jesus još je jednom pokazao svoju klasu i poveo Arsenal prema uvjerljivoj pobjedi protiv Leicestera 4:2. Brazilac je dva puta bio strijelac, a pridodao je i dvije asistencije.

gol expired VIDEO Loše hrvatsko poslijepodne u Bundesligi zapečatili kiksevi Kramarića i Uremovića divider

Arsenal je do vodstva stigao u 23. minuti kada je Jesus postigao svoj prvi pogodak, a drugi puta je zatresao mrežu u 35. minuti susreta.

Leicester se vratio u utakmicu autogolom Salibe u 53. minuti, ali Xhaka već u 55. minuti vraća prednost na +2 nakon asistencije Jesusa.

gol expired VIDEO Leipzig loše otvorio novu sezonu: Gvardiol ušao s klupe pa zatresao svoju mrežu divider

Maddison je dao tračak nade Leicesteru u 74. minuti kada pogađa za 3:2, no slavlje je ponovo trajalo samo dvije minute. Brazilska kombinacija Jesus – Martinelli rješava utakmicu za konačnih 4:2.

Sve najbolje poteze s utakmice možete pogledati OVDJE.

Dodajmo da je Manchester City rutinski pobijedio Bournemouth na domaćem terenu, posao su odradili već u prvom poluvremenu, strijelci su bili Gundogan, De Bruyne i Fooden, za konačnih 4:0 u 79. minuti autogol postiže Lerma.

Erling Haaland Dnevnik jednog fantazista (2): Haalandovanje, drevna skandinavska vještina divider