KRAMA PROMAŠIO PENAL

VIDEO Loše hrvatsko poslijepodne u Bundesligi zapečatili kiksevi Kramarića i Uremovića

Andrej Kramarić promašio je kazneni udarac pri rezultatu 2:2, dok je Uremović kiksao kod izjednačujućeg pogotka

Više hrvatskih nogometaša zaigralo je ove subote u drugom kolu njemačke Bundeslige, no individualno ga većina neće pamtiti po najboljem.

Prije svega se tu misli na Filipa Uremovića, koji je u drugom nastupu za berlinsku Herthu svoju momčad koštao vrijedna dva boda. U domaćem susretu protiv Eintrachta, pri vodstvu njegove momčadi 1:0, Uremović se zaigrao u svojoj polovici te izgubilo loptu, što je rezultiralo kontrom te pogotkom aktualnog pobjednika Europske lige.

Uremović koštao Herthu bodova

Kiks Uremovića možete vidjeti OVDJE, a vrijedi spomenuti kako je Kristijan Jakić u igru za goste ušao u 86. minuti, dok je Hrvoje Smolčić istu odgledao s klupe.

Lionel Messi Je li ovo znak Messijevog odlaska s vrha? Ovako nešto nije se dogodilo 17 godina! divider

Malo manje bolno ovog će se vikenda sjećati Andrej Kramarić. On je nastupio u susretu njegovog Hoffenheima i Bochuma. Pri rezultatu 2:2, u 59. minutu dosuđen je kazneni udarac za Hoffenheim, čijem se izvođenja prihvatio hrvatski napadač. No, Andrej je unatoč dobrom udarcu ostao bez pogotka. Sjajno mu je udarac obranio Manuel Riemann.

Riemann je ipak do kraja susreta kapitulirao, odnosno Hoffenheim je u 88. minuti došao do pogotka za pobjedu.

Kramarićev promašaj možete vidjeti OVDJE.

Borna Sosa je za Stuttgart na gostovanju u Bremenu ušao u 59. minuti, a već smo ranije pričali i o nesretnom trenutku Joška Gvardiola, koji je ušao u igru za Leipzig protiv Kölna te je postigao autogol za krajnjih 2:2.

gol expired VIDEO Leipzig loše otvorio novu sezonu: Gvardiol ušao s klupe pa zatresao svoju mrežu divider