ČETVRTO MJESTO ZA PLAVCE

Chelsea uvjerljiv na gostovanju: Lampard izostavio Kovačića, na klupu stavio drugog Hrvata

Chelsea je opravdao ulogu favorita.

Nakon dva remija Chelsea je napokon ostvario pobjedu u Premier ligi, svladavši u subotu u gostima Burnley s 3:0. Chelsea je poveo nakon lijepe akcije u 26. minuti, koju je pogotkom okrunio pojačanje iz Ajaxa Hakim Ziyech. Nakon kornera u 63. minuti stoper Kurt Zouma glavom zabija za 2-0, a za konačnih 3:0 strijelac je bio Timo Werner u 70. minuti.

gol expired Treći poraz Hajduka u nizu: Istra slavi veliku pobjedu, Caktaš promašio penal divider

Na klupi za pričuve Chelseaja bio je 19-godišnji hrvatski golman Karlo Žiger, dok reprezentativni veznjak Mateo Kovačić nije bio na popisu igrača za ovu utakmicu. Burnley već tri kola nije uspio zatresti mrežu, te je ostao zakovan na dnu tablice sa jednim bodom i samo tri postignuta pogotka.

Nogometaši Manchester Cityja u 7. kolu Premier lige u gostima su dobili Sheffield United s 1:0. Pobjednički gol u 28. minuti zabio je desni branič Kyle Walker preciznim udarcem po zemlji sa 20 metara.

gol expired Novo pojačanje Osijeka majstorski zabilo za pobjedu: Slaven propustio šokirati goste divider

Za Sheffield United i dalje je glavni problem neefikasnost, u dosadašnjem dijelu prvenstva postigli su samo tri gola.

U subotu se još sastaju Liverpool - West Ham, a dan ranije Wolverhampton je kao domaćin svladao Crystal Palace sa 2:0 za četvrtu pobjedu u novoj sezoni Premier lige.