Evo o čemu se radi

Bizarna situacija na Maksimiru: Ovi igrači Dinama su odigrali dvije utakmice u istom kolu

Novopridošla pojačanja Arber Hoxha i Fran Brodić su upisali prve minue za Dinamo.

Arber Hoxha (Foto: Goran Mehkek/Cropix)

Zaostalim susretom 4. kola između Dinama i Lokomotive (0:3) na Maksimiru otvoren je drugi dio sezone SuperSport HNL-a.

Od prve minute trener Sergej Jakirović dao je šansu novopridošlom Arberu Hoxhi na lijevom krilu, dok je u nastavku susreta priliku dobio i Fran Brodić. Budući da su prvi dio sezone proveli u Slaven Belupu, odnosno Varaždinu, spomenuti dvojac na Maksimiru je odigrao drugu utakmicu u istom, 4. kolu HNL-a.

Konkretno, Brodić je u 4. kolu za Varaždin igrao protiv Rudeša, dok je Hoxha gostovao sa Slaven Belupom na Poljudu kod Hajduka, a sad su obojica zaigrala za Modre protiv Lokomotive.