izbio im bodove

VIDEO Unitedova skupa pogreška ponovo kiksala: Primio dva slobodnjaka, jedan bizarniji od drugog

Manchester United i Galatasaray odigrali su 3:3 u Ligi prvaka.

Andre Onana (Foto: Afp)

Nogometaši Manchester Uniteda i Galatasaraya odigrali su 3:3 u 5. kolu Lige prvaka, a neutralni navijači ponovo su se uhvatili za kiks sad već zloglasnog čuvara mreže Crvenih vragova Andrea Onane.

Kamerunac je još jednom kumovao gubitku botova Manchester Uniteda primivši čak dva gola iz slobodnih udaraca. Jedan bizarniji od drugog…

Sevilla - PSV i tužni Rakitić Spektakl u ranom terminu Lige prvaka: Sevilla vodila 2:0 i izgubila, totalna ludnica u Istanbulu divider

Inače, Onana je prošlo ljeto stigao za 50 milijuna eura iz Intera, a talijanski gigant sad zadovoljno trlja dlanove poslom koji je obavio jer Kamerunac nije koštao samo puno kad je dolazio, nego košta United bodova iz kola u kolo.

Oba puta iz slobodnog udarca svladao ga je Ziyech. Prvi put u 29. minuti kad ga je uhvatio na krivoj nozi i smanjio na 2:1, a drugi put u 62. minuti kad je od njegove noge lopta ušla u gol za 3:2.

Marino Pušić VIDEO Hrvati osigurali Šahtaru europsko proljeće: "Stanića znam od djetinjstva, a kad je Srna nazvao, znao sam da moram doći" divider

United je ove sezone primio već 14 golova, više od bilo koje engleske momčadi u povijesti Lige prvaka, a Onana sigurno ne pomaže…

Prvi primljeni gol Onane pogledajte OVDJE.