porazi clippersa i lakersa

Raptorsi ispisali povijest NBA lige nevjerojatnim preokretom: Gubili 30 razlike 14 minuta prije kraja

Toronto Raptorsi kreirali su veličanstven preokret protiv Dallas Mavericksa.

Rijetko viđen preokret napravili su aktualni NBA prvaci Toronto Raptorsi, koji su savladali Dallas Maverickse sa 110:107 nakon što su pred kraj treće četvrtine zaostajali 30 koševa (55:85). U posljednju dionicu utakmice ušli su s 23 koša minusa (63:86) i činilo se kao da je susret završen.

No posljednjih 12 minuta Toronto je dobio s 47:21, ponajviše zahvaljujući svom kapetanu Lowryju, koji je bio najbolji igrač susreta s 32 koša, 10 asistencija i osam skokova. Veliki obol pobjedi dali su i pričuvni igrači Rondae Hollis-Jefferson i Chris Boucher, koji su kombinirano ubacili 39 poena i upisali 16 skokova.

gol expired Hajduk danas predstavlja novog trenera: Iskustvo vođenja velikana sigurno će pomoći divider

Kod Dallasa, koji je i dalje bez ozlijeđenog Luke Dončića, najbolji je bio Jalen Brunson s 21 poenom i devet asistencija, dok je Kristaps Porzingis ubacio 19 uz 12 skokova.

Košarkaši Los Angeles Clippersa poraženi su na gostovanju kod Oklahome City Thundera sa 118:112. Startni centar gostujuće momčadi i hrvatski reprezentativac Ivica Zubac za 18 minuta ubacio je sedam koševa uz osam skokova, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu.

gol expired Gotov je Ronaldov čudesni niz pobjeda u finalima: Nakon 6,5 godina izgubio, skinuo medalju i odjurio divider

Clippersi su bili oslabljeni neigranjem Kawhija Leonarda, koji je propustio utakmicu kako bi se odmorio. Thunder su do pobjede predvodili Shai Gilgeous-Alexander s 32 koša i Dennis Schroder s 28.

Težak poraz bez LeBrona Jamesa upisali su Los Angeles Lakersi, koje su pred njihovim navijačima porazili Denver Nuggetsi sa 128:104. Uvjerljive pobjede upisali su i najbolja momčad NBA lige Milwaukee Bucksi te Boston Celticsi.

Bucksi su pobijedili Indianu Pacerse kod kuće sa 117:89, dok je Boston bio bolji od Charlotte Hornetsa s rezultatom 119:93.

gol expired Glupost engleske zvijezde naljutila Kovačića: Hrvatski veznjak poludio i krenuo u obračun divider