šarić ponovno slab

Odlični Bogdanović i Jazz stigli do treće uzastopne pobjede, Milwaukee prvi do 30

Bojan Bogdanović bio je vrlo dobar u drugom poluvremenu susreta Utah Jazza i Detroit Pistonsa, te je uvelike pripomogao svojoj momčadi da stigne do treće uzastopne pobjede.

Košarkaši Utah Jazza ostvarili su treću uzastopnu pobjedu u NBA ligi svladavši na svom parketu Detroit Pistonse sa 104:81 uz još jednu dobru igru hrvatskog reprezentativca Bojana Bogdanovića. On je za 35 minuta provedenih u igri postigao 17 koševa (šut za dva 5-11, trica 1-4, slobodna bacanja 4-5) uz četiri skoka, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu.

Utah je do pobjede stigla prvenstveno odličnom igrom u drugom poluvremenu koje je dobila sa 65:41 i tako nadoknadila minimalni 39:40 zaostatak nakon prve dvije četvrtine.

gol expired Cristiano Ronaldo iznenadio mnoge s novim imidžem: Riješio problem upadanja kose u oči divider

Kao što to i rezultat s poluvremena pokazuje, prvo je poluvrijeme proteklo u izrazito neefikasnoj igri u koju se uklopio i Bogdanović. On je za to vrijeme pogodio samo jedan od šest šutova iz igre, no dodao je četiri poena iz slobodnih bacanja. Ipak, u nastavku se i njemu i ostalim domaćim igračima otvorilo, te su stigli do uvjerljive pobjede.

Donovan Mitchell je sa 23 ubačaja predvodio Jazz, novopridošli Jordan Clarkson je s klupe dodao 20, dok je Rudy Gobert uz 13 poena imao i 19 skokova. Kod Pistonsa je Derrick Rose ubacio 20, dok je Andre Drummond uz 15 koševa imao i 13 skokova.

gol expired Juventus se predivnim riječima i videom oprostio od Mandžukića: "Marione, hvala ti" divider

Dario Šarić odigrao je skromnu partiju u 122:116 gostujućoj pobjedi Phoenix Sunsa kod Portland Trail Blazersa. On je za 17 minuta u igri ubacio tek dva poena (šut za dva 1-3, trica 0-2, slobodna bacanja 0-1) uz dva skoka. Mario Hezonja nije ulazio u igru za Blazerse.

Najbolji kod Sunsa bio je Devin Booker s 33 poena, Kelly Oubre je dodao 29, dok su kod Blazersa najefikasniji bili Damian Lillard s 33 i CJ McCollum s 25 poena.

gol expired Dončića na slovenskom "ometao" obožavatelj iz prvog reda, Luka ostao jako iznenađen kada se okrenuo divider

Milwaukee Bucksi postali su prva momčad s 30 pobjeda ove sezone, a do tog učinka su stigli za samo 35 susreta. Do 30 pobjede su stigli svladavši kao gosti Chicago Bullse sa 123:102.

Khris Middleton s 25 i Giannis Antetokounmpo s 23 poena i 10 skokova bili su najbolji kod Bucksa za koje ponovno nije zaigrao Dragan Bender, dok je Zach LaVine postigao 19 koševa za Bullse.

gol expired Dončić kakvog još nismo vidjeli: Poludio nakon što ga je igrač Warriorsa odgurnuo, tražio ga da to ponovi divider

NBA, utakmice igrane u ponedjeljak:

Utah - Detroit 104-81

Bojan Bogdanović igrao je za Utah 34:48 minuta postigao 17 koševa (šut za dva 5-11, trica 1-4, slobodna bacanja 4-5) uz 4 skoka, 2 asistencije i 1 osvojenu loptu

Portland - Phoenix 116-122

Dario Šarić igrao je za Phoenix 16:52 minute i postigao 2 koša (šut za dva 1-3, trica 0-2, slobodna bacanja 0-1) uz 2 skoka