Žute stao šut

Partizan rutinski slavio protiv Splita, prelomili utakmicu u svoju korist u drugom poluvremenu

Košarkaši Partizana bolji su bili od Splita 89:70 u 7. kolu ABA lige.

Košarkaši Splita u susretu su 7. kola regionalne ABA lige izgubili na gostovanju kod Partizana u Beogradu sa 70:89 (19:20, 19:19, 15:29, 17:21).

Kyrie Irving Kontroverzna NBA zvijezda vraća se nakon suspenzije: Ispričao se za promoviranje antisemitizma divider

Protiv favoriziranog Partizana Splićani su odigrali ravnopravno prvo poluvrijeme na kraju kojega su ponajprije zahvaljujući odličnom šutu s distance zaostajali za samo jedan poen (38-39).

No, trećoj četvrtini šut Splita je stao, Partizan je zaigrao jaču obranu i vrlo brzo se odvojio na dvoznamenkastu prednost.

gol expired Karizmatični trener iznio nepopularno mišljenje: "Ovo će biti najbolje Svjetsko prvenstvo dosad" divider

Shannon Shorter sa 23 i Dominik Mavra sa 18 koševa bili su najefikasniji u sastavu Splita, dok su Zach LeDay sa 14 i James Nunnally sa 13 ubačaja predvodili Partizan.

Griezmann i Camavinga Francuzi desetkovani, nakon Benzeme ostaju bez još jedne velike zvijezde zbog ozljede? divider

Split je sada na omjeru pobjeda i poraza 2-5, dok je Partizan na vrhu s maksimalnih 7-0.