pogledajte reakciju

VIDEO Modrić kad je čuo pitanje Španjolca naprasno prekinuo davanje izjava medijima

Luka Modrić iznenadio je reakcijom španjolskog novinara.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Nogometaši hrvatske reprezentacije remizirali su 2:2 s Albanijom u drugom kolu skupine B Eura.

Nakon uzbudljivih 90 minuta, svakome po bod, Albanci su bili bolji prvo poluvrijeme, Vatreni drugo, a puno više o raspletu skupine znati ćemo nakon sutrašnje utakmice Španjolske i Italije.

Zlatko Dalić Dalić: "Nismo naredili povlačenje, to je baš čudno, mogli smo primiti treći gol" divider

Luka Modrić je poslije susreta mirno odgovarao na pitanja novinara u mix zoni, a onda je došao na red jedan španjolski kolega. Kapetan Vatrenih očito se žurio i nije htio odgovoriti na pitanje, već brzo pozdravio nazočne i rekao: ''Ma daj, idemo ća''.

Lukinu reakciju pogledajte OVDJE.

Kapetan se požurio u autobus pripremiti se za susret protiv Italije u ponedjeljak, Vatrenima igra samo pobjeda protiv aktualnih europskih prvaka.

Navijači Albanije FOTO: Albanci podivljali nakon utakmice: Upali na teren među Vatrene, nastao je kaos divider

Vjerujete li u prolaz Hrvatske u osminu finala?