još samo šest dana

Gvardiol nakon briljantne partije poslao poruku: Pogledajte što je napisao naš Joško

Joško Gvardiol nakon susreta protiv Portugala oglasio se na društvenim mrežama.

Joško Gvardiol (Foto: Igor Kralj/Pixsell)

Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Portugal 1:2 u Lisabonu u generalnoj probi uoči nadolazećeg Europskog nogometnog prvenstva.

Nakon sedam neuspješnih pokušaja, Hrvatska je u osmom došla do prve pobjede protiv Portugalaca. Za Vatrene su pogađali Luka Modrić u 8. minuti i Ante Budimir u 56. minuti, dok je Diogo Jota postigao jedini pogodak za domaćine.

Joško Gvardiol odigrao je odličnu utakmicu na lijevom beku i zacementirao svoju poziciju, a nakon susreta oglasio se na društvenim mrežama.

''Euro, dolazimo!'' napisao je kratko Joško.

Vatreni dolaze na Euro, uskoro su u svojoj novoj bazi u Neuruppinu 80-ak kilometara od Berlina.

Što može Hrvatska na Euru?

Ukupno glasova:

Prati nas na Instagramu!
VOX POPULI o jednoj od najkontroverznijih sudačkih odluka u povijesti Vatrenih... ⚽✅✌

📸: Damir Krajač/CROPIX
Uoči utakmice Hrvatske i Poljske, naš
@susjedbobo i @stipeantonijevic nastavljaju sa svojim kreativnim predstavljanjem zemalja protiv kojih igraju Vatreni. ⚽

Tako ćete moći naučiti nešto o povijesnim ličnostima koje je dala Poljska, saznati zašto su Poljacima Speedway i Strongman draži od nogometa, te vidjeti kojoj životinji mogu zahvaliti za omiljeno nacionalno piće. 🇵🇱
Hrvatska reprezentacija bila je na pragu prolaska u četvrtfinale u Ligi nacija u Varšavi, no Poljaci su uspjeli stići prednost Vatrenih i nadoknaditi dva gola razlike.

Naši nogometaši nisu iskoristili ovu priliku, ali i dalje imaju sve u svojim rukama za najmanje drugo mjesto u grupi 1, koje vodi u četvrtfinale. 💪🔥🇭🇷