Kostelić osvojio srebrnu medalju u slalomu!

Ivica Kostelić osvojio je srebrno odličje u slalomu na ZOI u Vancouveru zaostavši 16 stotinki za zlatnim Talijanom Giulianom Razzolijem...

Kostelić je fantastično odvozio drugu slalomsku vožnju i stigao do svoje druge medalje na ZOI-u u Vancouveru! To je ukupno i njegovo treće olimpijsko odličje u karijeri.

Ivica je uzeo srebrnu medalju u slalomu zaostavši 16 sekundi za zlatnim Talijanom Razzolijem, dok je treće mjesto osvojio Šveđanin Andre Myhrer. 'Profesor' je ovim fenomenalnim rezultatom osvojio i treće olimpijsko odličje za Hrvatsku u Vancouveru.

Najbolji hrvatski skijaš opravdao je očekivanja i ulogu favorita te stigao do još jednog izvrsnog uspjeha. Od njega je bio bolji jedino Razzoli koji je danas bio fantastičan u obje vožnje, te je potpuno zasluženo došao do zlata.

Natko Zrnčić-Dim imao je 12. vrijeme druge vožnje, čime je svoj plasman popravio za četiri mjesta i olimpijski slalom završio na 19. mjestu.