Sjajni Egipćanin

VIDEO Juve nokautiran na domaćem terenu: Mogu li se vratiti iz ovoga?

U prvom susretu polufinala talijanskog nogometnog Kupa Fiorentina je u Torinu pobijedila Juventus 2:1 uz odličnu igru hrvatskog reprezentativca Milana Badelja.

Junak utakmice bio je egipatski reprezentativac Mohamed Salah koji je zabio oba gola za Viole. Prvog u 11. minuti, a drugog u 56. minuti.

Strijelac za Juventus je bio Fernando Llorente u 24. minuti. Za Fiorentinu je odlično do 78. minute odigrao Badelj. Uzvratni susret je 7. travnja u Firenzi, a Fiorentina će proći u finale s pobjedom ili bilo kojim neriješenim rezultatom, a čak i ako izgubi na domaćem terenu s 0:1

U srijedu su Lazio i Napoli na Olimpijskom stadionu u Rimu odigrali 1:1. Domaće je u vodstvo doveo Klose (33), a izjednačio je Gabbiadini (57). Hrvatski reprezentivac Ivan Strinić ostao je na klupi Napolija. Uzvrat je na rasporedu 8. travnja.