Naslovnica
Naslovnica
Kao da je proklet

Nakon dva poništena gola protiv Slovačke, Romelu Lukaku nastavio je niz poništenih golova

Romelu Lukaku (Foto: Afp)

Romelu Lukaku je rekordni strijelac belgijske reprezentacije, ali to bi se teško dalo pretpostaviti kada bi se gledale njegove izvedbe na Euru 2024.

Belgijski napadač je promašio niz vrlo dobrih šansi u prvom poluvremenu poraza od Slovačke, u nastavku te utakmice se poboljšao i dvaput smjestio loptu u mrežu.

Međutim, oba gola Lukakua protiv Slovačke bila su poništena nakon VAR provjera, te je Belgija izgubila utakmicu 1-0

Nastavilo se protiv Rumunjske

U današnjem dvoboju Belgije i Rumunjske, Lukaku je nastavio svoj nesretni niz.

Ponovno je imao mnoštvo prigoda u prvom dijelu, ali nije uspio realizirati do drugog dijela kada ga je Kevin de Bruyne divnom dubinskom loptom proigrao.

Lukaku je, na iznenađenje većine, krasno realizirao, a VAR provjera je prosudila zaleđe. To je bio treći poništeni pogodak Lukakua na ovom Euru.