Hrvatska reprezentacija
sramota za domaćina

Velšani ružno skandirali ozlijeđenom Modriću, komentator Sky Sportsa se ispričavao u prijenosu

Velški navijači nisu pokazali ni trunku razumijevanja za još uvijek službeno najboljeg nogometaša svijeta Luku Modrića.

Hrvatski kapetan Luka Modrić pretrpio je na samom kraju utakmice jedan snažan udarac u butni mišić, zbog čega će morati mirovati sljedećih nekoliko dana. On je požrtvovnim startom na Garetha Balea možda i spriječio pogodak Velšana u samoj završnici dvoboja u Cardiffu, koji je završio rezultatom 1:1

gol expired Početnička reakcija Vatrenih vratila Wales: Modrić se žrtvovao, Lovren stavio Dalića na muke divider

Nakon udarca Modrić je uz pomoć hrvatske liječničke službe odmah napustio travnjak te potom uz zastajkivanje šepao do klupe. Domaći navijači prilikom izlaska s travnjaka vrijeđali su ga do te mjere da se komentator Sky Sporta morao ispričavati u prijenosu uživo.

"Ti si samo usr*** verzija Joe Allena", vikali su u više od nekoliko navrata domaći navijači.

Modrić je iz nekog razloga bio stalna meta velških navijača.

Luka Modrić u mix zoni (Screenshot) Frustrirani Modrić nakon remija: "U svakim si kvalifikacijama zakompliciramo stvari" divider

Hrvatska će za mjesec dana u Rijeci pokušati osvojiti barem bod protiv Slovačke koji bi bio dovoljan za plasman na Europsko prvenstvo. To će pokušati ostvariti bez Dejana Lovrena i Domagoja Vide, koji su sakupili po tri akumulirana žuta kartona u kvalifikacijama i neće moći zaigrati.

gol expired Ljutiti Lovren ispričao što mu je rekao sudac kod gola Walesa: "Pa zašto onda nije svirao prekršaj?" divider

Podsjetimo, Hrvatska je povela već u 9. minuti kada je Nikola Vlašić postigao sjajan pogodak nakon još ljepše akcije cijele momčadi. Gol za izjednačenje zabio je Gareth Bale u trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena.

Gol kojim su Velšani u konačnici stigli do boda pao je nakon što je na Mateu Kovačiću napravljen prekršaj. Sudac je nakon toga pustio akciju, Wales je zabio, a Dejan Lovren požutio zbog prigovora. Nije moglo gore...

Hrvatska i Slovačka odigrat će svoj susret 16. studenog s početkom u 20:45.