Hrvatska reprezentacija
DVA GOLA MATEA

Kovačić odigrao utakmicu života pa oduševio izjavom: "Ne zabijam puno za Hrvatsku, ali..."

Kovačić je zabio ukupno tri gola u karijeri za Hrvatsku.

Hrvatska je u dramatičnoj utakmici izgubila 3:2 protiv Portugala u Splitu. Viceprvaci svijeta su igrali bez igrača manje nakon što je Marko Rog dobio drugi žuti u 51. minuti utakmice.

Vatreni su izgubili golom u zadnjoj minuti, no srećom, Hrvatska ostaje u elitnoj skupini Lige nacija.

gol expired Lovren razočaran i ljutit nakon poraza: "Žao mi je. Bilo je grešaka suca koje ne možemo shvatiti" divider

Utakmicu života odigrao je Mateo Kovačić koji je zabio dva gola za Hrvatsku. Nakon silnih kritika hrvatski veznjak je pokazao da su nezaslužene i čudesnom predstavom je zaradio titulu igrača utakmice i odigrao najbolju utakmicu u karijeri u dresu reprezentacije.

Kovačić je utišao kritičare, a nakon utakmice iznio je svoje dojmove.

''Nažalost, primili smo par glupih golova i dobili taj crveni karton. Bio je dosta težak teren i teška utakmica. Ostali smo u elitnoj skupini, to je jako bitno za nas, a šteta zbog rezultata. Nadam se da ćemo idući put igrati bolje i pobijediti'', rekao je Kovačić pa se nasmijao i nastavio:

''Znače mi puno golovi, nisam ih puno zabio za Hrvatsku, tek jedan, a ovo mi je ukupno treći. Sretan sam, ali to je najmanje bitno, mi smo momčad, kolektiv i jedino pobjeđuješ kolektivom'', rekao je Kovačić pa za kraj dodao:

Jeste li zadovoljni utakmicom u Splitu?

Ukupno glasova:

''Nismo ponosni jer smo izgubili utakmicu, kao što sam rekao, par glupih golova, ali sreća da smo ostali u elitnoj skupini, to je bitno.''